Решение сессии от 08.04.2011 №6/5-214

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/artliman/public_html/includes/menu.inc on line 1010.
Тип документа: 
Рішення сесії
Дата: 
08.04.2011
Созыв: 
6 скликання
Сессия: 
5 от 08.04.2011
Номер документа: 
214

Про затвердження ставок орендної плати за землю на території Краснолиманської міської ради

КРАСНОЛИМАНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від

08.04.2011

6/5-214

м. Красний Лиман

 

 

Про затвердження ставок орендної плати за землю на території Краснолиманської міської ради

 

 

 

 

 

 

З метою стимулювання ефективного та раціонального використання земель на території Краснолиманської міської ради, керуючись Податковим та Земельним Кодексами України, Законами України “Про оренду земель”, “Про оцінку земель”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити ставки орендної плати за землю на території Краснолиманської міської ради згідно додатку 1 (додається).

2. Дане рішення вступає в дію з 1 травня 2011 року.

3. Відділу економіки, торгівлі, розвитку підприємництва і інвестиційної політики міської ради (Авдєєнко) спільно з юридичним відділом міської ради (Рибалко) та управлінням Держкомзему у м. Красний Лиман (Джумалієв) розробити проект додаткової угоди та, в установленому законодавством порядку, внести зміни до діючих договорів оренди землі.

4. Запропонувати:

4.1. Юридичним та фізичним особам, які отримали у власність об’єкти нерухомості, на період оформлення правоустановчих документів на земельні ділянки укладати попередні (тимчасові) договори оренди.

4.2. Юридичним та фізичним особам, які орендують земельні ділянки за межами населених пунктів Краснолиманської міської ради, для встановлення орендної плати у відсотках до виконаної нормативної грошової оцінки, виконувати нормативну грошову оцінку землі та надавати її на затвердження сесії міської ради.

5. У разі невиконання нормативної грошової оцінки земельної ділянки, встановити ставку орендної плати в 10-кратному розмірі земельного податку.

6. Прохати Краснолиманське відділення Слов’янської ОДПІ (Стешенко) залучати до сплати земельного податку за земельні ділянки власників нежитлових об’єктів, будівель та споруд до укладання договорів оренди землі починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

7. Головному архітектору відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міської ради (Дюриц) заборонити прийом в експлуатацію збудованих, або переданих у власність будівель та споруд, виробничих та торгівельних об’єктів без оформлення правоустановчих документів на земельні ділянки.

8. Відділу економіки, торгівлі, розвитку підприємництва і інвестиційної політики міської ради (Авдєєнко):

8.1. Узгоджувати режим роботи суб’єктам господарювання тільки при наявності правоустановчих документів на земельні ділянки.

8.2.  Проводити відстеження результативності регуляторного акту в терміни:

- базове відстеження протягом 45 днів з дня набрання чинності регуляторного акту;

- повторне відстеження через рік після набрання чинності регуляторного акту;

- періодичне відстеження один раз на три роки, починаючи з дня виконання заходів з повторного відстеження регуляторного акту.

8.3. Результати відстеження  в 5 - денний термін, після їх здійснення, оприлюднювати в міськрайонній газеті «Зоря» та на сайті Краснолиманської міської ради.

9. Відділу інформаційних технологій міської ради ( Мордвінов ) розмістити протягом 10 днів з дня прийняття на офіційному сайті Краснолиманської міської ради дане рішення.

10. Запропонувати управлінню Держкомзему у м. Красний Лиман (Джумалієв) здійснювати контроль за ефективним цільовим використанням земельних ділянок. У разі невикористання земельної ділянки за цільовим призначенням, а також відсутності будівництва об’єктів (у разі надання земельних ділянок під будівництво) впродовж 3 років, надавати пропозиції щодо вилучення цих земельних ділянок.

11. Рішення міської ради від 14.03.2007 № 5/10-440 «Об утверждении ставок арендной платы за землю на территории Краснолиманского городского совета» з доповненнями та змінами, внесеними до нього рішеннями міської ради від 30.05.2007 № 5/12- 577; від 03.12.2007 № 5/18-1225 та від 27.02.2008 № 5/21 з 1 травня 2011 року вважати такими, що втратили чинність.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та охорони природних ресурсів (Коровченко) та на заступника міського голови Євтушенко В.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                    Л.Г. Перебийніс

Файл для скачки: 


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/artliman/public_html/sites/all/themes/krliman/page.tpl.php on line 144