ОБНАРОДОВАНИЕ ПРОЕКТА РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/artliman/public_html/includes/menu.inc on line 1010.
Дата: 
02.02.2011

Про затвердження ставок орендної плати за землю на території Краснолиманської міської ради

В наступному номері газети «Зоря» пропонується на розгляд проект рішення «Про затвердження ставок орендної плати за землю на території Краснолиманської міської ради».

Орендна плата – це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності. Орендна плата - це платежі, які орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Орендарями земельних ділянок є юридичні та фізичні особи, яким на підставі договору належить право користування земельною ділянкою.

Для встановлення ставок орендної плати розроблено проект рішення міської ради «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Краснолиманської міської ради» та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення.

Проект рішення міської ради та Аналіз регуляторного впливу будуть розміщені 6 січня 2011 року в міськрайонній газеті «Зоря» та на сайті міської ради artliman.com.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту рішення встановлюється – один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі за адресою: 84406, м. Красний Лиман, вул. Фрунзе, № 46, відділ економіки міської ради; факсом на № 4-12-70. Довідки за телефонами 4-23-01 та 4-24-46.

Розробник регуляторного акту Краснолиманська міська рада.


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/artliman/public_html/sites/all/themes/krliman/page.tpl.php on line 144