03.02.2017 року у Лиманській міській раді відбулось засідання круглого столу "Гендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади"
У рамках проекту "Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України" до Лиманської ОТГ завітала національна консультантка з гендерно-чутливого бюджетування Юлія Гончар. Під час заходу вона неодноразово підкреслювала досягнення Лиманської громади, як у застосуванні гендерного підходу, так і з інших питань: "Хочу подякувати Т.Ю. Каракуц та депутатському корпусу за плідну співпрацю, врахування міською радою наших пропозицій щодо гендерної чуйності у своєму статуті. Я переглядала ваш сайт та хочу подякувати за ту відкритість, що демонструє Лиманській виконком до громадськості - що є відображення інформації, рішень, проводяться круглі столи та обговорення з активістами міста".
Засідання круглого столу відкрила секретар міської ради Каракуц Т.Ю.: "Хочу подякувати проекту та представнику Юлії Гончар, наша співпраця дасть можливість жіноцтву виявити свої сильні, вольові, лідерські якості. Бажаю присутнім залучатися до роботи та розвитку нашої ОТГ та залучати своїх знайомих - реалізовувати себе у громаді".
Також до присутніх звернулись начальник організаційного відділу виконавчого комітету міської ради Клавдія Короткова "Про можливості влади для вирішення гендерних питань та співпрацю з громадськістю", член виконавчого комітету міської ради Любов Барабаш, директор МБК смт Зарічне Тетяна Дуравкіна "Про питання участі жінок у розвитку громади с. Шандриголове, смт. Зарічне", депутат міської ради Дятлова Лариса "Про питання участі жінок у розвитку громади сел. Дробишеве", начальник відділу економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету міської ради Авдєєнко Надія Павлівна "Про інвестиційні проекти Лиманської ОТГ" та інші.
Круглий стіл завершився загальною дискусією та обговоренням майбутніх кроків. Представники місцевої влади та жінки-лідери в процесі круглого столу обговорили можливості співпраці влади і громади з метою втілення ідей гендерної рівності у громаді
Розглянута можливість створення місцевої гендерної координаційної ради, до якої увійдуть і жінки активістки і представники місцевої влади. Також обговорено можливість врахування гендерних підходів у програмах і планах громади.
Таким чином присутні вирішили: до 01.03.2017, з метою співпраці влади і громади у втіленні ідеї гендерної рівності у громаді, створити робочу групу з гендерних питань, до якої увійдуть жінки активістки і представники місцевої влади.
Захід відбувся у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України'', який разом втілюється ПРООН та структурою ООН Жінки і фінансується Європейським Союзом.