Рекомендації шукачам роботи

warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/artliman/public_html/includes/menu.inc on line 1010.

-         Людина, від якої залежить Ваше працевлаштування – це Ви самі.

-         Безробітному треба бути готовим до виконання роботи, що має назву ”пошук роботи”.

-         Втративши роботу, не робіть з цього трагедії – це тільки тимчасовий епізод у Вашому житті.

-         Уникайте жалю до себе, не впадайте у розпач – все налагодиться.

-         Пам’ятайте, що Ви не перша і не остання людина, що втратила роботу.

-         Будьте завжди упевнені в собі та своїх силах.

-         Визначте мету, будьте активні та наполегливі у її досягненні.

-         Об’єктивно зважте існуючі обставини та намагайтеся пристосуватись до них.

-         Менш цікавтеся, скільки Ваших товаришів втратило роботу – краще з’ясуйте, хто з них працевлаштувався і завдяки  чому.

 

 

Якщо Ви тимчасово залишились без роботи – не впадайте у відчай!

Наполегливо продовжуйте пошуки.

Сподіваємось, що наші поради допоможуть Вам у працевлаштуванні

1. Пізнайте себе.

З’ясуйте, чи можете Ви виконувати ту роботу, на яку вирішили влаштуватися. Для цього визначте свою особистісну та професійну спрямованість, особливості характеру і темпера метру, рівень розвитку спеціальних здібностей.

2. Вчіться читати людей, як книгу.

Розвивайте в собі спостережливість, постійно тренуйтесь, ознайомтесь з літературою, в якій ідеться про мову міміки і жестів, особливості погляду, зверніть увагу на психологічні особливості людей, пов’язаних з віком, статтю тощо. Поспостерігайте за людьми, які Вас оточують.

3. У всьому має бути система.

Пошук роботи повинен вестись не хаотично, а планомірно. Слід визначити для себе коло видань, що публікують оголошення про вакансії і вільні робочі місця.

4. Радійте малому, і велике прийде.

Ведіть ретельні записи про всі цікаві для Вас вакантні місця і ніде не відмовляйтесь відразу від запропонованої Вам роботи.

5. Важко в навчанні – легко в бою.

Серйозно поставтесь до кожної співбесіди, що передує прийому на роботу. Накопичуйте відомості про професії і робочі місця, активно використовуйте всі джерела інформації про вакансії, вдумливо і уважно заповнюйте запропоновані Вам документи, стежте за своєю зовнішністю, мовою, жестикуляцією, контролюйте себе під час спілкування.

6. Співбесіда – побачення, але ділове.

Напередодні співбесіди добре виспіться, потурбуйтесь про зовнішній вигляд; продумайте, що Вам треба взяти з собою, і будьте на місці за 10-15 хвилин до початку співбесіди; поводьтеся тактовно, продумайте відповіді на можливі запитання; намагайтесь завершити співбесіду в позитивному тоні.

7. Втратити роботу легше, ніж знайти.

Влаштувавшись на нову роботу, пам’ятайте, що визначальними для Вашої кар’єри будуть не тільки професійна компетентність та добросовісне виконання службових обов’язків, але й уміння спілкуватися з людьми. Намагайтесь справити приємне враження про себе!


Fatal error: Call to a member function return_links() on a non-object in /home/artliman/public_html/sites/all/themes/krliman/page.tpl.php on line 144